Ali Demirel

Ölüm Nedeni: zatürre
Öleli tam: 2 yıl, 9 ay, 20 gün olmuş.
Öldügünde: 77 yaşındaydı.

Ali Demirel konusunda araştırmalar devam ediyor. Olacak O Kadar ekibinde yer alan icra memuru, polis, garson gibi birçok farklı karaktere hayat veren sanatçı Muğla’nın Marmaris ilçesinde hayatını kaybetti. Sanatçının hayatını kaybettiğinin duyulmasının ardından araştırmalar sıklaştı. Peki Ali Demirel kimdir?

ALİ DEMİREL KİMDİR, NEDEN ÖLDÜ?

Ali Demirel (d.13 Mart 1944, İstanbul) Türk tiyatro ve sinema sanatçısı.

1944 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, sinemada bir çok projede, polis, icra memuru, garson gibi karakterleri canlandırmış bir isimdir.

Daha sonra tv’de yayınlanan “Olacak O Kadar” adlı komedi programı ile tanındı.

ALİ DEMİREL NEDEN ÖLDÜ, HASTALIĞI NEYDİ?

Marmaris’te yalnız yaşayan sinema ve tiyatro oyuncusu Ali Demirel, dün öğle saatlerinde evinde fenalaştı. İhbar üzerine eve gelen ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Demirel’e, ileri derece zatürre teşhisi konuldu. Böbrek yetmezliği ve şeker hastalığı da bulunan Demirel, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Ali Demirel için yapılan aramalar

Ali Demirel, Ali Demirel biyografi, Ali Demirel hayatı, Ali Demirel özgeçmişi, Ali Demirel hakkında, Ali Demirel doğum yeri, Ali Demirel fotoğraf, Ali Demirel video, Ali Demirel resim, Ali Demirel kimdir?, Ali Demirel kaç yaşında?, Ali Demirel kaç yaşında öldü? Ali Demirel nereli, Ali Demirel memleketi Ali Demirel ne zaman ve neden öldü? Ali Demirel Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Ali Demirel
Google'de ara: Ali Demirel