Levent Güner

Ölüm Nedeni: kalp krizi
Öleli tam: 1 yıl, 3 ay, 26 gün olmuş.
Öldügünde: 1 yaşındaydı.

Kurtlar Vadisi’nin Bedir’i Levent Güner 58 yaşında hayatını kaybetti!
‘Kurtlar Vadisi’ dizisinde canlandırdığı Bedir karakteri ile tanınan oyuncu Levent Güner geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Devlet tiyatrosu sanatçısı olan ve iki sezon boyunca Kurtlar Vadisi dizisi ile izleyici karşısına çıkan oyuncu 58 yaşındaydı.

Oyuncu Zafer Algöz, acı haberin ardından Twitter sayfasında “Ani bir kalp kriziyle, sevgili arkadaşımız Levent Güner de veda etmiş. Başımız sağ olsun.” notunu paylaştı

‘Eski Bir Sevda’ adında bir albümü bulunan Levent Güner, 1992’de Mem û Zîn, 1995’te Böcek, 1995’te Aylaklar, 2007-2009 Dudaktan Kalbe dizisi, 2013- Amok Koşucusu, Acayip Hikayeler, Reaksiyon, Kaybolan Yıllar, Bu Sevda Bitmez ve Pilli Bebek projelerinde rol aldı.

Levent Güner için yapılan aramalar

Levent Güner, Levent Güner biyografi, Levent Güner hayatı, Levent Güner özgeçmişi, Levent Güner hakkında, Levent Güner doğum yeri, Levent Güner fotoğraf, Levent Güner video, Levent Güner resim, Levent Güner kimdir?, Levent Güner kaç yaşında?, Levent Güner kaç yaşında öldü? Levent Güner nereli, Levent Güner memleketi Levent Güner ne zaman ve neden öldü? Levent Güner Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Levent Güner
Google'de ara: Levent Güner