Vatan Şaşmaz

Ölüm Nedeni: tabancayla vurularak
Öleli tam: 6 yıl, 11 ay, 6 gün olmuş.
Öldügünde: 42 yaşındaydı.

Vatansever “Vatan” Şaşmaz (d. 8 Ocak 1975[4], İstanbul – ö. 27 Ağustos 2017, İstanbul), Türk oyuncu, sunucu ve yazar.Gençlik yıllarında fotomodellik yapmıştır. Ayrıca bazı reklamlarda ve kliplerde rol almıştır. Yıllarca Melike Öcalan ile birlikte atv’de sabah programları sunmuştur. Daha sonra yine atv’de Özel Hat isimli bir magazin programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Çocuklar Duymasın dizisinde oynadığı Engin karakteriyle geniş çevrelerce tanınmıştır. TGRT için çekilen, Akşemseddin’in hayatının anlatıldığı filmde Akşemseddin’i oynamıştır. 2004 yılında TRT için çekilen Dudaktan Kalbe filminde Doktor Ergun, Keloğlan Kara Prens’e Karşı isimli sinema filminde ise Beyaz Atlı Prens rollerinde oynamıştır.
Ölümü27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul’daki bir otelde eski manken ve oyuncu Filiz Aker tarafından tabancayla vurularak 43 yaşında öldürüldü.[5][6]

Vatan Şaşmaz için yapılan aramalar

Vatan Şaşmaz, Vatan Şaşmaz biyografi, Vatan Şaşmaz hayatı, Vatan Şaşmaz özgeçmişi, Vatan Şaşmaz hakkında, Vatan Şaşmaz doğum yeri, Vatan Şaşmaz fotoğraf, Vatan Şaşmaz video, Vatan Şaşmaz resim, Vatan Şaşmaz kimdir?, Vatan Şaşmaz kaç yaşında?, Vatan Şaşmaz kaç yaşında öldü? Vatan Şaşmaz nereli, Vatan Şaşmaz memleketi Vatan Şaşmaz ne zaman ve neden öldü? Vatan Şaşmaz Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Vatan Şaşmaz
Google'de ara: Vatan Şaşmaz