Alişan Çıplak

Ölüm Nedeni: kanser
Öleli tam: 2 yıl, 3 ay, 4 gün olmuş.
Öldügünde: 67 yaşındaydı.

Türk Halk Müziği sanatçısı Alişan Çıplak, 67 yaşında hayatını kaybetti.

Türk Halk Müziği’nin sevilen isimlerinden Alişan Çıplak 67 yaşındaydı. Çorum Osmancık Devlet Hastanesi’nden emekli olan Alişan Çıplak 2 senedir kanser tedavisi görüyordu.

1 Ağustos’ta Facebook hesabında paylaşımda bulunan usta sanatçı paylaşımında şu ifadelere yer vermişti:
“Değerli paylaşım kardeşlerim iki yıldır mücadele ettiğim kanser sonunda beni yatağa düşürdü. Allah sizlere sağlıklı uzun ömürler versin. Hakkımı sizlere helal ediyorum. Allah’ın takdiri ne ise ona inancımız ve imanımız tamdır. Hayırlı dualarınızı bekliyorum. Allah’a emanet olunuz”

“Unutulmamak amacıyla hatıra olsun dostlarıma” paylaşımı ile seslendirdiği “Huri Melek misin?” türküsüyle helallik isteyen Alişan Çıplak bugün vefat etti.

Alişan Çıplak için yapılan aramalar

Alişan Çıplak, Alişan Çıplak biyografi, Alişan Çıplak hayatı, Alişan Çıplak özgeçmişi, Alişan Çıplak hakkında, Alişan Çıplak doğum yeri, Alişan Çıplak fotoğraf, Alişan Çıplak video, Alişan Çıplak resim, Alişan Çıplak kimdir?, Alişan Çıplak kaç yaşında?, Alişan Çıplak kaç yaşında öldü? Alişan Çıplak nereli, Alişan Çıplak memleketi Alişan Çıplak ne zaman ve neden öldü? Alişan Çıplak Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Alişan Çıplak
Google'de ara: Alişan Çıplak