Erdoğan Özeren

Ölüm Nedeni: yaslilik
Öleli tam: 11 yıl, 8 ay, 18 gün olmuş.
Öldügünde: 74 yaşındaydı.

Erdoğan Özeren (d. 1938 – ö. 21 Mart 2012, İstanbul), Türk dizi oyuncusudur.

Erdoğan Özeren hayatını kaybettiLeyla ile Mecnun dizisinin dedesi Erdoğan Özeren hayatını kaybetti.
Leyla ile Mecnun’un Facebook sayfasından şu açıklama yapıldı; “2012 dedemiz, Erdogan Özeren’i kaybettik. Leyla ile Mecnun ailesinin başı sağolsun, Allah rahmet eylesin.”

Türk sinema-tv izleyicisinin fenomeni haline gelen Leyla ile Mecnun dizisindeki 2012 Dede rolüyle kısa sürede herkesin sevgisini kazandıysa da aslında yıllarını Yeşilçama adamış bir sinema emekçisi olan Özeren özellikle STV kanalında yayınlanan Sırlar Dünyası ve Sır Kapısı dizilerinde canlandırdığı Evliya karakterleriyle de hatırlanmaktadır. 21 Mart 2012’de 74 yaşında ölen oyuncu Bülbülderesi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Erdoğan Özeren için yapılan aramalar

Erdoğan Özeren, Erdoğan Özeren biyografi, Erdoğan Özeren hayatı, Erdoğan Özeren özgeçmişi, Erdoğan Özeren hakkında, Erdoğan Özeren doğum yeri, Erdoğan Özeren fotoğraf, Erdoğan Özeren video, Erdoğan Özeren resim, Erdoğan Özeren kimdir?, Erdoğan Özeren kaç yaşında?, Erdoğan Özeren kaç yaşında öldü? Erdoğan Özeren nereli, Erdoğan Özeren memleketi Erdoğan Özeren ne zaman ve neden öldü? Erdoğan Özeren Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Erdoğan Özeren
Google'de ara: Erdoğan Özeren