Huban Öztoprak

Ölüm Nedeni: trafik kazası
Öleli tam: 10 yıl, 3 ay, 9 gün olmuş.
Öldügünde: 26 yaşındaydı.

Huban Öztoprak (d. 19 Ocak 1987 – ö. 7 Ocak 2014), Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu.

İlköğrenimini Ataköy Mimar Sinan İlköğretim Okulunda, liseyi Ataköy Cumhuriyet Lisesinde okudu. Lisede tiyatro ile eğitim almak için MSM’ye kaydoldu. 2008’de oradan mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde hocası olan Uğur Uludağ’ın ekibi olan Espri Standartları Enstitüsü Kurumu isimli tiyatro ekibinin seçmelerine girerek onlarla olmaya hak kazandı. Ne Münasebet? isminde, kendilerinin yazdığı ve oynadığı kabareleri ile ödül aldılar. Öztoprak; Elde Var Hayat, Sınav, Son Ağa, Vision, Hava Limanı İyi Uçuşlar, Taksi ve Hayat Bilgisi dizileri ile Büyük Günah, The İmam, Adab-ı Muaşeret ve Memleket Hikâyeleri – 3 Kız 1 Ana adlı filmlerde rol aldı.

Marmaris’te 28 Aralık 2013’te geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan 26 yaşındaki Öztoprak, tedavi gördüğü hastanede 7 Ocak 2014’te vefat etti. Cenazesi Topkapı Mezarlığı’na defnedildi.

Huban Öztoprak için yapılan aramalar

Huban Öztoprak, Huban Öztoprak biyografi, Huban Öztoprak hayatı, Huban Öztoprak özgeçmişi, Huban Öztoprak hakkında, Huban Öztoprak doğum yeri, Huban Öztoprak fotoğraf, Huban Öztoprak video, Huban Öztoprak resim, Huban Öztoprak kimdir?, Huban Öztoprak kaç yaşında?, Huban Öztoprak kaç yaşında öldü? Huban Öztoprak nereli, Huban Öztoprak memleketi Huban Öztoprak ne zaman ve neden öldü? Huban Öztoprak Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Huban Öztoprak
Google'de ara: Huban Öztoprak