Onur Bayraktar

Ölüm Nedeni: motosiklet kaza
Öleli tam: 13 yıl, 0 ay, 14 gün olmuş.
Öldügünde: 31 yaşındaydı.

Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu birçok dizide rol aldı. Ahu Türkpençe ile birlikte rol aldığı “Şöhret” adlı dizide tanındı. Daha sonra “Sessiz Fırtına” ve “Güldünya” dizilerinde de rol alan ve ATVde yayınlanan Kapalıçarşı adlı dizinin kötü adamı “Timur” karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu, rol aldığı ve Tiyatrokarenin kurucusu Nedim Sabanın yönettiği “Leylanın Evi” adlı tiyatro oyunundan evine dönerken 26 Kasım 2010 günü, saat 00.30 sularında geçirdiği motosiklet kazası sonucu yaşamını yitirmiştir.

Erken ölümüyle ailesini,dostlarını,sevenlerini yasa boğmuştur.Yaşarken bana günün birinde bir şey olursa Ortaköy Camisinden uğurlayındemesi üzerine kendi istediği gibi Ortaköy Camisinden uğurlanmıştır. Onur Bayraktar Ortaköy Camisi nde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığında toprağa verilmiştir.

Onur Bayraktar için yapılan aramalar

Onur Bayraktar, Onur Bayraktar biyografi, Onur Bayraktar hayatı, Onur Bayraktar özgeçmişi, Onur Bayraktar hakkında, Onur Bayraktar doğum yeri, Onur Bayraktar fotoğraf, Onur Bayraktar video, Onur Bayraktar resim, Onur Bayraktar kimdir?, Onur Bayraktar kaç yaşında?, Onur Bayraktar kaç yaşında öldü? Onur Bayraktar nereli, Onur Bayraktar memleketi Onur Bayraktar ne zaman ve neden öldü? Onur Bayraktar Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Onur Bayraktar
Google'de ara: Onur Bayraktar