Onur Şener

Ölüm Nedeni: cinayet
Öleli tam: 1 yıl, 5 ay, 1 gün olmuş.
Öldügünde: 45 yaşındaydı.

Müzisyen olan Onur Şener’in 1977 doğumlu olduğu söylenmektedir. Türk Eğitim Derneği (TED) 1995 mezunu olan Onur Şener, çok sevdiği müzikle kariyerine devam etti. Yolu 2013 yılında O Ses Türkiye ve Acun Ilıcalı ile kesişti. O Ses Türkiye programında “Show Must Go On” şarkısıyla hafızalara kazınan Onur Şener, Hadise ile de düet yapmıştı. Şener’in sesi oldukça beğeni toplarken yıllar içerisinde birçok mekanda sahne aldı. Genç müzisyenin evli ve bir kız çocuğu olduğu biliniyor.

MÜZİSYEN ONUR ŞENER NASIL ÖLDÜ?

Mekana gelen grup, o sırada sahnede olan Müzisyen Onur Şener’den istek parça istedi. Müzisyen Şener ise şarkıyı bilmediğini belirterek çalmadı. Bunun üzerine gruptan üç kişi müzisyenle sözlü olarak tartışmaya başladı, tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Mekan çalışanları ile müşterilerinin araya girmeyi kavga sonlandırıldı.

Eğlence mekanının kapanması yakın saatten ayrıldıkları öğrenilen grup, bu sırada evine gitmek üzere işyerinden çıkan Onur Şener’e saldırdı. 3 kişi ellerindeki cam şişelerle Şener’i darbetti. Olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırdı. Boğazından cam parçalarıyla ağır yaralanan ve hastaneye sevk edilen Şener, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Hayatını kaybeden Onur Şener’in yarın ikindi vakti Ankara’da toprağa verileceği öğrenildi. Cenazesi 3 Ekim 2022 tarihinde Ankara İsmet Oğultürk Camii’nde kılınacak ikindi namazı sonrası Cebeci Asri Mezarlığı’nda defnedilecektir.

Onur Şener için yapılan aramalar

Onur Şener, Onur Şener biyografi, Onur Şener hayatı, Onur Şener özgeçmişi, Onur Şener hakkında, Onur Şener doğum yeri, Onur Şener fotoğraf, Onur Şener video, Onur Şener resim, Onur Şener kimdir?, Onur Şener kaç yaşında?, Onur Şener kaç yaşında öldü? Onur Şener nereli, Onur Şener memleketi Onur Şener ne zaman ve neden öldü? Onur Şener Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Onur Şener
Google'de ara: Onur Şener