Zafer Koç

Ölüm Nedeni: İntihar
Öleli tam: 7 yıl, 0 ay, 9 gün olmuş.
Öldügünde: 50 yaşındaydı.

Zafer Koç (15 Ekim 1965, Erzincan – 24 Mart 2016, İstanbul) , Türk eski futbolcu ve Galatasaray U21 Takımı eski antrenörü. 1990’lı yıllarda Malatya spor, Zeytinburnuspor, Eyüpspor ve Gölcükspor takımlarından top oynamıştır.Futbolu bıraktıktan sonra Galatasray kulbünde 2005 yılından başlayarak alt yapı ve U21 takımında antenörlük ve teknik sorumlu görevlerinde bulunmuştur. Galatasaray alt yapısından A Takıma Arda Turan, Aydın Yılmaz, Mehmet Güven, Uğur Uçar ve Ferhat Öztorun gibi isimlerin kazanılmasında pay sahibi olmuştur.[1]Mart 2016’da Galatasaray kulübündeki görevine son verilen tehnik adam 24 Mart 2016’da Avcılar’da ölü bulunmuştur.[2] Mezarı Kilyos Mezarlığı’ndadır.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, 51 yaşında hayata veda eden Zafer Koç’un ölüm sebebi için, “İntihardan başka hiçbir seçenek üzerinde durmuyoruz” açıklamasını yaptı.

Zafer Koç için yapılan aramalar

Zafer Koç, Zafer Koç biyografi, Zafer Koç hayatı, Zafer Koç özgeçmişi, Zafer Koç hakkında, Zafer Koç doğum yeri, Zafer Koç fotoğraf, Zafer Koç video, Zafer Koç resim, Zafer Koç kimdir?, Zafer Koç kaç yaşında?, Zafer Koç kaç yaşında öldü? Zafer Koç nereli, Zafer Koç memleketi Zafer Koç ne zaman ve neden öldü? Zafer Koç Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Zafer Koç
Google'de ara: Zafer Koç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir