Muharrem Timur

Ölüm Nedeni: kalp krizi
Öleli tam: 8 yıl, 4 ay, 15 gün olmuş.
Öldügünde: 50 yaşındaydı.

Ses sanatçısı evinde ölü bulunduMersin Devlet Klasik Türk Müziği Korosu sanatçılarından Muharrem Timur, dün evinde ölü bulundu.
Sanatçının ailesi ve arkadaşları uzun süre gözyaşı döktü.Alınan bilgiye göre, Mersin Devlet Klasik Türk Müziği Korosu sanatçılarından 50 yaşındaki Muharrem Timur’dan uzun süredir haber alamayan arkadaşları, durumu polise bildirdi. Timur’un merkez Yenişehir ilçesi Limonlu Mahallesi’ndeki evine giden polis ekipleri, çilingir yardımıyla kapıyı açtığında Timur’un cansız bedeniyle karşılaştı. Olay yerine gelen sanatçının ailesi ve meslektaşları, uzun süre gözyaşı döktü. Timur’un cenazesi, Olay Yeri İnceleme ekipleri ve cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından, kesin ölüm nedeninin saptanması amacıyla otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Timur’un ölümünde kalp krizi ihtimali değerlendiriliyor.
Mersin Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’ndan İbrahim Kaçıra, gazetecilere yaptığı açıklamada, Timur’un kendilerine yansıyan herhangi bir sorununun olmadığını söyledi. Sanatçının geçtiğimiz cuma günü konsere de katıldığını belirten Kaçıra, üzgün olduklarını ifade etti.

——————–

Kültür Bakanlığı Mersin Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Ses Sanatçısı Muharrem Timur (51), Mersin’de yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu.

Elazığlı sanatçıdan 3 gündür sanatçıdan haber alamayan mesai arkadaşları, Muharrem Timur’un merkez Yenişehir ilçesi Limonluk Mahallesi’ndeki evine gitti. Zili çalmalarına ve cep telefonu ile aramalarına rağmen kapının açılmamasından şüphelenen arkadaşları, çilingir marifetiyle girdikleri evde Timur’un cansız bedeniyle karşılaştı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ve sağlık görevlileri sevk edildi. Yapılan incelemede sanatçının, yalnız yaşadığı evinin oturma odasında hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Kalp krizi sonucu öldüğü tahmin edilen Muharrem Timur’un cenazesi, Olay Yeri İnceleme ekipleri ve cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından, kesin ölüm nedeninin saptanması amacıyla otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Bu arada, olayı duyarak Timur’un evine gelen sanatçı arkadaşları, gözyaşlarına hakim olamadı. Timur’un sanatçı arkadaşları, son olarak geçtiğimiz cuma günü Kültür Merkezi’nde ’yılbaşı konserleri’ adı altında konser düzenlendiğini ve sanatçının o konserde görev aldığını söylediler.

Elazığ nüfusuna kayıtlı olan sanatçı Muharrem Timur’un cenazesi, Elazığ’da Bölge Camiinde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Hal Köyünde Aile mezarlığına defnedildi.

Muharrem Timur için yapılan aramalar

Muharrem Timur, Muharrem Timur biyografi, Muharrem Timur hayatı, Muharrem Timur özgeçmişi, Muharrem Timur hakkında, Muharrem Timur doğum yeri, Muharrem Timur fotoğraf, Muharrem Timur video, Muharrem Timur resim, Muharrem Timur kimdir?, Muharrem Timur kaç yaşında?, Muharrem Timur kaç yaşında öldü? Muharrem Timur nereli, Muharrem Timur memleketi Muharrem Timur ne zaman ve neden öldü? Muharrem Timur Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Muharrem Timur
Google'de ara: Muharrem Timur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir