Murat Dilmener

Ölüm Nedeni: korona
Öleli tam: 3 yıl, 10 ay, 0 gün olmuş.
Öldügünde: 1078 yaşındaydı.

Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde pek çok öğrenci yetiştiren Prof. Dr. Murat Dilmener 78 yaşında hayatını kaybetti. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde tedavi altında tutulan ünlü profesör, Koronavirüse yenik düştü. Peki, Murat Dilmener kimdir ve nereli? İşte, Murat Dilmenerin hayatı hakkında kısaca bazı bilgiler
Prof.Dr. Murat Dilmener, 1942 yılında Mardinde dünyaya geldi. İstanbul Tıp Fakültesinde birçok öğrencinin yetiştirilmesinde katkısı çok büyük olan Murat Dilmener, yoksul hastalara verdiği destek ve onları ücretsiz tedavi etmesiyle tanınmaktaydı.

Murat Dilmener 4 çocuk sahibiydi.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek, 3 Mayıs 2020 tarihinde twitter hesabından Prof. Dr. Murat Dilmenerin koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. Tükek paylaşımında, “Bir değerli hocamızı daha koronavirüs infeksiyonu nedeni ile kaybettik. Prof. Dr. Murat Dilmener hocamıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve camiamıza baş sağlığı diliyorum.” dedi.

Murat Dilmener için yapılan aramalar

Murat Dilmener, Murat Dilmener biyografi, Murat Dilmener hayatı, Murat Dilmener özgeçmişi, Murat Dilmener hakkında, Murat Dilmener doğum yeri, Murat Dilmener fotoğraf, Murat Dilmener video, Murat Dilmener resim, Murat Dilmener kimdir?, Murat Dilmener kaç yaşında?, Murat Dilmener kaç yaşında öldü? Murat Dilmener nereli, Murat Dilmener memleketi Murat Dilmener ne zaman ve neden öldü? Murat Dilmener Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Murat Dilmener
Google'de ara: Murat Dilmener