Sadık Türken - Kimdir? Biyografisi? Ölüm Tarihi? Doğum Tarihi? Nereli?
Sadık Türken nereli? Doğum Tarihi? Ölüm Tarihi?

Sadık Türken

Doğum Tarihi: 00.00.1960
Ölüm Tarihi: 04.11.2010
Öldügünde 50 yaşındaydı.
Öleli tam: 10 yıl, 0 ay, 23 gün olmuş.

Doğum Yeri:

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Bizimkiler'in efsane kadrosundan bir kişi daha hayata gözlerini yumdu. Önceki gün beyin ölümü gerçekleşen Sadık Türken'le birlikte Bizimkiler 13'üncü oyuncusunu kaybetti.TÜRKEN BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ 1989 - 2002 yılları arasında 13 yıl bizi ekran başına toplayan Bizimkiler dizisinin kadrosundan bir isim daha hayatını kaybetti. HT Magazin'den Şükran Özçakmak'ın haberine göre; Dizide kapıcı Cafer'in kayınbiraderini canlandıran Sadık Türken'in beyin kanaması teşhisiyle tedavi gördüğü Okmeydanı Eğitim ve araştırma Hastanesi'nde önceki gün beyin ölümü gerçekleşti. 50 yaşındaki Türken'in ailesine organ nakli önerisi yapıldığı ancak oğlunun kabul etmediği öğrenildi.İLK YAVUZER ÇETİNKAYA AYRILDI Bizimkiler'de Yaprak Dökümü, henüz çekimlerin sürdüğü 1992'de, dizinin doktoru Nazım'ın arkadaşı rolündeki Yavuzer Çetinkaya'nın kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesiyle başlamıştı. Daha sonra dizide sırasıyla Yaman Okay, Orhan Çağman, Ayton Sert, Güzin Özipek, Latife Saruhan, Savaş Yurttaş, Oktay Sözbir, Mehmet Akan, Savaç Dinçel, Aykut Oray, Erdinç Dinçer hayata gözlerini yumdu.

Ölüm nedeni: bizimkiler dizisi|Sadık Türken|Sadık Türken biyografisi|Sadık Türken hayati|Sadık Türken kimdir | E

Kategori: Sinema Tiyatro

Rastgele Profil: Necmettin Halil Onan, Lefter Küçükandonyadis, İlhan Arakon, Müşfik Kenter, Saffet Ulusoy, Yakup Satar, Serkan Acar, Süleyman Seba,

PAYLAS:          Posta Kutuma Gelsin

#unutmayacağız Özetini, HER GÜN, ücretsiz almak, son dakika olaylarından, yeniliklerden haberdar olmak ister misin? Posta Kutusunu Ücretsiz kaydol ve gelişmeleri takip et ...!