Ümit Ömer Sevinç

Ölüm Nedeni: kalp krizi
Öleli tam: 12 yıl, 1 ay, 3 gün olmuş.
Öldügünde: 60 yaşındaydı.

Ümit Ömer Sevinç (d. 1952, İstanbul – ö. 19 Nisan 2012, Şişli, İstanbul), Türk aşçı, eğitimci ve yemek uzmanı. Birçok Tv kanalında yemek proğramları yapmıştır. Birçok mesleki eğitim programı kapsamında ve bazı medya kuruluşlarında yemek alanında eğitim, tabldot aşçılığı, soğuk mutfak, pastacılık, yiyecek hazırlama ve pişirme teknikleri gibi dersler vermiştir.

Şişli Büyükdere Caddesi’ndeki İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nin 5. katında bulunan bir yemek firmasına danışmanlık yapan Ümit Usta olarak tanınan aşçı 19 Nisan 2012 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu 60 yaşında yaşamını kaybetti; cenazesi Sarıyer Mezarlığı’nda toprağa verilmiştir.

Ümit Ömer Sevinç için yapılan aramalar

Ümit Ömer Sevinç, Ümit Ömer Sevinç biyografi, Ümit Ömer Sevinç hayatı, Ümit Ömer Sevinç özgeçmişi, Ümit Ömer Sevinç hakkında, Ümit Ömer Sevinç doğum yeri, Ümit Ömer Sevinç fotoğraf, Ümit Ömer Sevinç video, Ümit Ömer Sevinç resim, Ümit Ömer Sevinç kimdir?, Ümit Ömer Sevinç kaç yaşında?, Ümit Ömer Sevinç kaç yaşında öldü? Ümit Ömer Sevinç nereli, Ümit Ömer Sevinç memleketi Ümit Ömer Sevinç ne zaman ve neden öldü? Ümit Ömer Sevinç Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Ümit Ömer Sevinç
Google'de ara: Ümit Ömer Sevinç