Mesut Kurt

Ölüm Nedeni: Gida zehirlenme
Öleli tam: 2 yıl, 3 ay, 0 gün olmuş.
Öldügünde: 33 yaşındaydı.

Trabzon’un yerel sanatçılarından Mesut Kurt hayatını kaybetti.
Trabzon’un yerel sanatçılarından Mesut Kurt’tan acı haber geldi. Birçok ünlü ile aynı sahneyi paylaşan Mesut Kurt yoğun bakımda verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.
TRT’de sanatçılık yapan Mesut Kurt’un vefatı ailesi, yakınları ve sevenlerini yasa boğdu.
33 yaşında hayatını kaybeden Kurt’un cenazesi yarın Trabzon’un Sürmene ilçesinde toprağa verilecek.
——–
Sürmene folklor derneği başkanı Hasan Kurt’un oğlu, TRT sanatçısı ve Kemençe ustası Mesut Kurt vefat etti. Önceki gün geçirdiği ani rahatsızlık nedeniyle Başakşehir Çam ve Şakura Hastanesi’ne kaldırılan sanatçı Mesut Kurt burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata veda etti. 33 yaşında hayatını kaybeden Kurt’un cenazesi yarın Trabzon’un Sürmene ilçesinde toprağa verilecek. Cenazesi 24 Şubat Perşembe günü öğlen vaktinde Sürmene-Zarha Yalı Camiinde kılınacak Cenaze Namazı Ardından Aile Mezarlığına Defnedilecektir.
—————
Trabzon’un yerel sanatçılarından Mesut Kurt ile ilgili flaş gelişme yaşandı.

Birçok ünlü ile aynı sahneyi paylaşan Mesut Kurt yoğun bakımda verdiği yaşam mücadelesini kaybetti ifade edilmişti.

TRT’de sanatçılık yapan 33 yaşındaki Mesut Kurt’un ölümüyle ilgili flaş gelişme yaşandı.

Gıda zehirlenmesi sonucu hayatını kaybettiği ifade edilen ve cenazesini almak için hastaneye giden ailesine Kurt’un ölmediği ve yoğun bakımda olduğu söylendi.

Yakın çevresinden yapılan açıklamada, “Kalbi çalışmaya devam ediliyor ve naaşı alamazsınız dendi. Kanunen bir insanın kalbi durmadan ölümü gerçekleşemiyor. 72 saat içinde kesin olacağı söylendi. Savcılığın talimatıyla defin işlemleri yapıldıktan sonra ailesine teslim edileceği söylendi. Beyin ölümü gerçekleştikten 72 saat sonra kalbi duracağı için bunu bekliyoruz” denildi.

Mesut Kurt için yapılan aramalar

Mesut Kurt, Mesut Kurt biyografi, Mesut Kurt hayatı, Mesut Kurt özgeçmişi, Mesut Kurt hakkında, Mesut Kurt doğum yeri, Mesut Kurt fotoğraf, Mesut Kurt video, Mesut Kurt resim, Mesut Kurt kimdir?, Mesut Kurt kaç yaşında?, Mesut Kurt kaç yaşında öldü? Mesut Kurt nereli, Mesut Kurt memleketi Mesut Kurt ne zaman ve neden öldü? Mesut Kurt Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Mesut Kurt
Google'de ara: Mesut Kurt