Ferhat Gedik

Ölüm Nedeni: Şehit
Öleli tam: 6 yıl, 6 ay, 15 gün olmuş.
Öldügünde: 40 yaşındaydı.

Şehit Ferhat Gedik kimdir? Trabzon Maçka’da 11 Ağustos 2017’de bölücü terör örgütü mensuplarıyla sıcak temas sırasında Eren Bülbül’ü korurken şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik kimdir?

Trabzon Maçka’da 11 Ağustos 2017’de bölücü terör örgütü mensuplarıyla sıcak temas sırasında Eren Bülbül’ü korurken şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik kimdir? Ferhat Gedik ve Eren Bülbül 11 Ağustos 2017’de şehit oldu. Jandarma Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik 38 yaşındaydı. Gedik gerisinde eşi ve iki çocuğunu bıraktı. 11 Ağustos 2017’de Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında PKK’lı teröristlerin kurmuş olduğu hain pusuda Eren Bülbül’ü korumak için evinin önünde Eren ile birlikte şehit olmuştur.

Ferhat Gedik için yapılan aramalar

Ferhat Gedik, Ferhat Gedik biyografi, Ferhat Gedik hayatı, Ferhat Gedik özgeçmişi, Ferhat Gedik hakkında, Ferhat Gedik doğum yeri, Ferhat Gedik fotoğraf, Ferhat Gedik video, Ferhat Gedik resim, Ferhat Gedik kimdir?, Ferhat Gedik kaç yaşında?, Ferhat Gedik kaç yaşında öldü? Ferhat Gedik nereli, Ferhat Gedik memleketi Ferhat Gedik ne zaman ve neden öldü? Ferhat Gedik Ölüm nedeni?

Twitter'de ara: Ferhat Gedik
Google'de ara: Ferhat Gedik