Murat Dilmener - Kimdir? Biyografisi? Ölüm Tarihi? Doğum Tarihi? Nereli?
Murat Dilmener nereli? Doğum Tarihi? Ölüm Tarihi?

Murat Dilmener

Doğum Tarihi: 00.00.0942
Ölüm Tarihi: 03.05.2020
Öldügünde 1078 yaşındaydı.
Öleli tam: 0 yıl, 8 ay, 13 gün olmuş.

Doğum Yeri: Mardin

Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde pek çok öğrenci yetiştiren Prof. Dr. Murat Dilmener 78 yaşında hayatını kaybetti. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde tedavi altında tutulan ünlü profesör, Koronavirüse yenik düştü. Peki, Murat Dilmener kimdir ve nereli? İşte, Murat Dilmenerin hayatı hakkında kısaca bazı bilgiler
Prof.Dr. Murat Dilmener, 1942 yılında Mardinde dünyaya geldi. İstanbul Tıp Fakültesinde birçok öğrencinin yetiştirilmesinde katkısı çok büyük olan Murat Dilmener, yoksul hastalara verdiği destek ve onları ücretsiz tedavi etmesiyle tanınmaktaydı.

Murat Dilmener 4 çocuk sahibiydi.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek, 3 Mayıs 2020 tarihinde twitter hesabından Prof. Dr. Murat Dilmenerin koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. Tükek paylaşımında, "Bir değerli hocamızı daha koronavirüs infeksiyonu nedeni ile kaybettik. Prof. Dr. Murat Dilmener hocamıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve camiamıza baş sağlığı diliyorum.” dedi.

Ölüm nedeni: korona | E

Kategori: Akademisyen

Rastgele Profil: Garbis Zakaryan, Mualla Sürer, Suzan Ustan, Ayşe Şasa, Mübeccel Vardar, Ali Taygun, İrfan Özbakır, Bahri Beyat,

PAYLAS:          Posta Kutuma Gelsin

#unutmayacağız Özetini, HER GÜN, ücretsiz almak, son dakika olaylarından, yeniliklerden haberdar olmak ister misin? Posta Kutusunu Ücretsiz kaydol ve gelişmeleri takip et ...!