Muhittin Kapçak - Kimdir? Biyografisi? Ölüm Tarihi? Doğum Tarihi? Nereli?
Muhittin Kapçak nereli? Doğum Tarihi? Ölüm Tarihi?

Muhittin Kapçak

Doğum Tarihi: 00.00.1933
Ölüm Tarihi: 10.11.2013
Öldügünde 80 yaşındaydı.
Öleli tam: 7 yıl, 0 ay, 15 gün olmuş.

Doğum Yeri:

Beşiktaş'ın efsane futbolcularından 80 yaşındaki Muhittin Kapçak, dün gece Bandırma'daki evinde hayatını kaybetti.1958-1965 yılları arasında Adalet ve Beşiktaş formalarını giyen Muhittin Kapçak bir süre önce İzmir'de ciddi bir rahatsızlık geçirmiş ve tedavi altına alınmıştı. Kapçak Bandırma'da yaşıyordu. Kapçak'ın cenazesi yarın Bandırma'da Haydarçavuş Camii'inde kılınacak ikindi namazının ardından kaldırılacak. Beşiktaş'ın unutulmaz futbolcusu Muhittin Kapçak'ın cenazesi 51 yaşında vefat eden eşi Sevilay ile 28 yaşında vefat eden kızı Funda Kapçak'ın mezarı yanına defnedilecek.Muhittin Kapçak, futbola 16 yaşında Bandırma Marmara Gençlik forması altında başladı. Savunma oyuncusu olan Muhittin Kapçak, daha sonra Ankara Güneşspor, Bursa Güvenspor ve Adalet formalarını giydi. Kapçak, daha sonra 1960-1966 yılları arasında Beşiktaş forması altında başarılı maçlara imza attı. 20 yıllık futbolculuk yaşamının ardından teknik adam olarak Bandırmaspor, Balıkesirspor, Çanakkalespor, Kırşehirspor, Gönenspor ve Orduspor takımlarında görev yapan Kapçak, gerek futbolculuk ve gerekse teknik direktörlük yaşamında efendiliği ile tanınıyordu.

Ölüm nedeni: besiktas|Muhittin Kapçak | E

Kategori: Spor

Rastgele Profil: Ruşen Hakkı, Eşref Bitlis, Dünya Tiyatrolar Günü'nüz Kutlu Olsun, Süheyl Eğriboz, Adile Naşit, Şevkiye May, Hasan Hüseyin Korkmazgil, Jak Karako,

PAYLAS:          Posta Kutuma Gelsin

#unutmayacağız Özetini, HER GÜN, ücretsiz almak, son dakika olaylarından, yeniliklerden haberdar olmak ister misin? Posta Kutusunu Ücretsiz kaydol ve gelişmeleri takip et ...!